Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж систем відеоспостереженняСистеми відеоспостереження сьогодні стали невід’ємним атрибутом систем безпеки і контролю багатьох об’єктів, будь це офіс, склад або магазин. Системи спостереження, як правило, є частиною охоронних систем будівель, хоча в деяких випадках можуть застосовуватися як самостійний елемент відеореєстрації.

Ефективність систем відеоспостереження вже давно доведена на практиці. Крім можливості контролю ситуації на об’єкті в реальному режимі, подібні системи ще й виробляють запис всього, що відбувається на відео, яке, при нагоді, може стати незамінним доказом для правоохоронних органів.

Системи відеоспостереження здатні запобігти такі неприємні події, як крадіжки, бійки, псування майна. Наші фахівці зроблять монтаж систем відеоспостереження «під ключ» будь-якого рівня складності на об’єкті будь-якого типу, будь це квартира, приватний будинок, офіс або виробничий цех.

Ми займаємося монтажем систем відеоспостереження різних класів і типів:

  • системи внутрішнього відеоспостереження;
  • системи зовнішнього відеоспостереження;
  • системи відеоспостереження високої (HD) дозволу і підвищеної чутливості.

Прибувши до Вас на об’єкт, наші фахівці оцінять технічну можливість використання систем відеоспостереження того чи іншого типу і дадуть рекомендації щодо місць розміщення камер, допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимальних для Вашого об’єкту варіантів обладнання як за вартістю, так і за функціональними можливостями.

Установка типової системи відеоконтролю включає такі етапи:

  • розробка проекту та узгодження його із замовником;
  • прокладка дротових і бездротових мереж комунікацій;
  • монтаж камер та допоміжного обладнання;
  • підключення всіх елементів системи між собою і перевірка її працездатності;
  • здача проекту замовнику.

Сучасні технології дозволяють здійснювати спостереження за об’єктом навіть дистанційно, за допомогою мережі Інтернет. Наприклад, їдучи в довгоочікувану відпустку на острів Балі, Ви в будь-яку хвилини зможете переконатися, чи все в порядку з Вашою квартирою. Подібне рішення досить раціонально використовувати в комплексі з домашніми системами GSM-сигналізацій, коли, в разі спрацювання датчиків дзвінок надходить на Ваш мобільний телефон.Крім того, можливість дистанційного спостереження за обстановкою в квартирі стане в нагоді для контролю дітей і домашніх тварин.

З сучасними системами відеоспостереження Ви завжди будете тримати руку на пульсі подій!