Електромонтажні роботи в котеджах

Електромонтажні роботи в котеджахНаші професійні електрики надають повний спектр послуг з електромонтажних робіт в котеджах. Це може бути як первісна електрифікація дачного котеджу, так і ремонтні роботи, модернізація існуючої електромережі.

Електромонтажні роботи в котеджі мають цілий ряд особливостей, врахувати які під силу лише професіоналам з великим досвідом роботи на подібних об’єктах. Наприклад, у випадку з зрубом – слід враховувати можливі осідання деревини з віком.

Під час проведення електромонтажних робіт в дачному котеджі, крім якісної прокладки кабелю, необхідно потурбуватись і про не менш якісний електрозахист. Проводячи електрифікацію котеджу, наші електрики в обов’язковому порядку змонтують розподільні щити і захисну автоматику, яка знеструмить електромережу в разі перевантаження або короткого замикання, тим самим запобігши загоряння. Крім того, грамотно спроектують і підключати заземлення, в тому числі, громовідводи, які не допустять пожежі у Вашому котеджі в разі прямого попадання блискавки під час грози.

При електрифікації котеджу також важливо правильно підібрати кабель, який зможе витримувати необхідний рівень навантаження і це теж зроблять для Вас наші кваліфіковані електрики.

На практиці часто зустрічаються випадки, коли несправні трансформаторні підстанції в невеликих селищах призводять до перебоїв в електропостачанні і стрибків напруги. Якщо таке має місце бути, то варто подбати про пристрої, які здатні захистити дорогу техніку від поломки внаслідок стрибків напруги. Зробити це можна за допомогою спеціальних стабілізаторів напруги, правильно підібрати і підключити які також під силу нашим майстрам.

У більшості випадків, первісна електрифікація котеджу проходить в кілька етапів:

  • проведення проектних робіт і узгодження проекту у відповідних інстанціях;
  • розмітка ліній прокладки електрокабеля;
  • штроблення стін і перекриттів;
  • прокладка кабелю в штробах;
  • монтаж розподільних щитів і захисної автоматики;
  • установка розеток, вимикачів, освітлювальних приладів;
  • ретельна перевірка працездатності електромережі, стрес-тест на перевантаження.

Електромонтаж в котеджах Варто відзначити, що особливий акцент робиться на оптимізацію енерговитрат : ми допоможемо Вам заощадити на електроенергії, яка за межею великих міст стоїть, як правило, досить не дешево.

Звертайтесь до професіоналів!