Слабкострумні роботи

 Слабкострумні роботиСьогодні важко уявити собі сучасний будинок, квартиру або офіс без телефону, телебачення, інтернету і систем безпеки.

До слабкострумових робіт, як правило, відносяться роботи по прокладці нізковольтажних ліній комунікацій і монтаж обладнання для забезпечення їх функціонування. Типовими слабкострумовими роботами є:

  • монтаж охоронних та пожежних систем сигналізацій;
  • монтаж супутникового і ефірного телебачення;
  • монтаж систем відеоспостереження;
  • монтаж телефонних і комп’ютерних мереж.

Всі перераховані вище види робіт швидко і якісно готові виконати для Вас наші професійні електрики, що мають великий досвід в прокладці систем слабкострумових комунікацій.

Здавалося б, в цифрову еру актуальність дротових систем зв’язку мала б зникнути, але цього не сталося, так як, наприклад, провідна комп’ютерна мережа, побудована за технологією Ethernet набагато швидше і надійніше будь-якої бездротової мережі, тому такі рішення донині залишаються незамінним варіантом для офісів і підприємств. Досить актуальним завданням залишається і монтаж телефонних мереж, адже важко уявити офіс без стаціонарного телефону та факсу. Затребуваною залишається і послуга монтажу супутникового і ефірного телебачення, в силу того, що тільки така технологія сьогодні здатна забезпечити справді якісний рівень цифрового телесигналу.

Окремо варто згадати про монтаж систем сигналізацій, так як саме вони відповідають за безпеку Вашого будинку або офісу, як в період Вашої відсутності, так і під час перебування в ньому. До таких систем прийнято відносити пожежні сигналізації та системи захисту від несанкціонованого проникнення в приміщення. Вважаємо, що не варто зайвий раз доводити важливість правильного монтажу подібних систем, так як в деяких випадках саме вони рятують життя і майно.

Досить популярною послугою є і монтаж систем відеоспостереження, які також можна віднести до невід’ємної частини систем безпеки. Подібні системи здатні запобігати крадіжки в магазинах, стежити за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, а також фіксувати всі події, що відбуваються на той чи інший об’єкт, що в будь-який момент може послужити доказом для правоохоронних органів.

Оскільки всі згадані вище види слабкострумових робіт вимагають високого рівня професіоналізму електромонтажника, настійно рекомендуємо Вам довіряти це питання виключно професіоналам своєї справи.