Монтаж телефонних і комп’ютерних мереж

Ремонт і обслуговування СКССкладно уявити сучасний офіс без Інтернету, локальної мережі та факсу, чи не так? Та й в квартирі без стаціонарного телефону іноді обійтися досить не просто, оскільки в еру мобільного зв’язку, багато хто все-ще продовжують і мають намір продовжувати користуватися провідним телефоном. Тому, такі види слабкострумових робіт, як монтаж телефонних і комп’ютерних мереж донині залишаються досить актуальними і затребуваними підвидами слабкострумових робіт.

Монтаж телефонних мереж має досить багато тонкощів і особливостей, тому довіряти даний вид роботи завжди краще професіоналам, які зможуть правильно спроектувати і виконати весь перелік поставлених перед ними завдань.

Локальні комп’ютерні мережі широко використовуються для забезпечення функціонування безлічі офісів і підприємств. Іноді вони можуть бути складовою частиною структурованої кабельної системи (СКС). Монтаж телефонного та локальної мереж має багато схожості, але в той же час – досить відмінностей. Основне з них – більш складна, розгалужена структура, адже локальна комп’ютерна мережа може включати в себе безліч різного мережевого обладнання.Крім того, мережі СКС використовуються для підключення систем відеоспостереження, охоронних та пожежних сигналізацій, систем контролю доступу.

Якісний монтаж комп’ютерної мережі складається з декількох базових етапів:

  • проектування мережі;
  • прокладка кабелю;
  • монтаж активного та пасивного мережевого обладнання;
  • підключення робочих місць;
  • тестування працездатності мережі та здача проекту замовнику.

Монтаж комп’ютерних мереж , як правило, виконується «під ключ». При проведенні таких робіт, завжди враховується безліч різних параметрів будівлі, таких, як площа, матеріал стін і перекриттів, а також, технічні особливості роботи обладнання, яке буде працювати в даній мережі.

За умови якісного виконання робіт по монтажу телефонних і комп’ютерних мереж, Ви ніколи не будете спостерігати картину звисаючих по кутах кабелів і плутаються під ногами з’єднань – все це буде прокладено в спеціальний короб, а розетки акуратно закріплені на стінах.

Пам’ятайте, що тільки професійно виконана робота може бути запорукою безперебійного функціонування систем зв’язку і комунікацій.