Електромонтажні роботи в офісах

Електромонтажні роботи в офісахЕлектромонтажні роботи в офісних приміщеннях, також як і роботи подібного роду на будь-яких інших об’єктах мають свої особливості та нюанси. Перш за все, тому, що в офісах, як правило, розташовується безліч одиниць комп’ютерної техніки, периферії і систем комунікацій, від стабільності роботи яких безпосередньо залежить продуктивність праці колективу. І врахувати такі тонкощі може тільки професіонал високого класу, який має за плечима роки практичного досвіду прокладки і ремонту офісних електромереж.

Проводячи електромонтажні роботи в офісах, наші фахівці приділяють особливу увагу питанням стабільності і безперебійності подачі електроенергії на ділянки, де це необхідно в першу чергу, наприклад, в комп’ютерні серверні. Під час електрифікації офісного приміщення в обов’язковому порядку враховуються всі норми і правила електробезпеки: встановлюються розподільні щити та автоматичні захисні вимикачі, які моментально знеструмлять мережу в разі значного перевантаження споживачами. Також враховується максимальне навантаження, яке створюватиме наявне обладнання.

Не залишаються без уваги і питання оптимізації енерговитрат, адже велика кількість техніки споживає відповідні кількість електроенергії, яка щомісяця виливається в круглу суму.

Ми надаємо послуги як по первинній електрифікації офісів «під ключ», так і по ремонту вже існуючих електричних мереж.

Первинна електрифікація офісного приміщення включає:

  • проектування майбутньої електричної мережі;
  • штроблення стін і перекриттів для подальшої прокладки кабелю;
  • прокладка електричного кабелю в штробах;
  • монтаж розподільних щитів і захисної автоматики;
  • установка розеток, вимикачів, точкових світильників та ін.
  • проведення пусконалагоджувальних робіт та перевірка роботи захисної автоматики.

У разі виклику електрика для виявлення неполадок і проведення ремонту вже існуючої мережі, Ви можете бути абсолютно спокійні за дорогий ремонт у Вашому офісі, адже в своїй роботі ми використовуємо спеціальне цифрове обладнання для дистанційного виявлення проблемних ділянок проводки, завдяки чому, всякий ремонт проводки проводиться з точковим розкриттям проблемного місця. При можливості, ми також намагаємося не робити повне відключення електрики в офісі під час проведення ремонтних робіт, знеструмлюючи тільки проблемну ділянку.

Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи!