Ремонт електропроводки

Ремонт електропроводкиПотреба в подібній послузі виникає, як правило, в тому випадку, коли є пошкодження певної ділянки електропроводки в квартирі або приватному будинку. Проте, ситуація така характерна переважно для старих багатоповерхових будинків, побудованих багато років тому, в яких, як правило, прокладена алюмінієва проводка, і значно рідше – мідна.

Термін «життя» алюмінієвого проводу – 15 років, мідного – 25. Але, як правило, в старих житлових будинках така проводка експлуатується 30, ​​40 і більше років і часто може вимагати ремонту, виконати який на належному рівні зможе лише кваліфікованих електрик з багатим досвідом ремонту електропроводки. Основна причина, за якою населення звертається до електрика за послугоюремонту електропроводки – її поломка. Найбільш часто облом проводки трапляється саме з алюмінієвим кабелем в силу того, що він одножильний і зламати його досить просто всього лише одним неакуратним рухом руки. Трапляється це особливо часто в тих випадках, коли жителі старих квартир самостійно намагаються провести монтаж люстр, заміну розеток і інше електромонтажні роботи, що вимагають певних навичок і умінь поводження з електропроводкою. У подібних ситуаціях, найчастіше, облом алюмінієвого кабелю відбувається «під корінь» і самостійно провести його ремонт вже навряд чи вдасться, тому в подібних випадках найрозумніше звернутися до професійного електрику, який зробить якісний ремонт електропроводки .

Непоодинокі й ситуації, коли внаслідок значних навантажень на лінію з ладу виходить і мідна проводка. Адже старі тонкожільні кабелі аж ніяк не розраховані на сучасне різноманітність електроприладів і цифрової техніки і тому, можуть просто перегоріти. В такому випадку електрику за допомогою спеціального пошукового обладнання доведеться шукати обрив проводки.

Ремонт проводкизавжди починається з пошуку проблемної ділянки. Насамперед електрик повинен оглянути щитову і стан захисних автоматів і вже після – перевірити розподільні коробки безпосередньо в квартирі.Оскільки, як правило, вся електропроводка в квартирі розлучається послідовно, обчислити проблемну ділянку досить просто, куди складніше зробити ремонт електропроводки, адже для цього може знадобитися штроблення стіни.

Довіряйте обслуговувати своєї проводки справжнім професіоналам!