Тепловізійна діагностика електропроводки

Тепловізіонная діагностика електропроводкиНі для кого не секрет, що значна частина побутових загорянь в квартирах, приватних будинках та інших об’єктах відбувається через проблеми з електричною проводкою. Причини цього різні: від значного перегріву електропроводки, що приводить до її займання, до коротких замикань. Тому, купуючи будь-яку нерухомість, щоб бути спокійним, проживаючи в ній довгі роки, Вам просто необхідно провести повну діагностику електропроводки в усіх приміщеннях. Зробити подібну діагностику неінвазивними методами, без розтину стін і перекриттів ще років 20 тому було б просто неможливо, проте тепер професійні електрики пропонують таку послугу, як тепловізійна діагностика електропроводки .

Тепловізійна діагностика проводиться за допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання – тепловізіров. Для цього електрик, який прибув на об’єкт з метою проведення перевірки електропроводки за допомогою тепловізора, здійснює попередню навантаження електромережі всілякими електроприладами високої потужності. Робиться це для того, щоб проводка як слід нагрілася, в слідстві чого вона почне активно виділяти тепло. Відбувається це через провідникові електрокабеля. Метод тепловізійної діагностики дозволяє не тільки виявити проблемні ділянки проводки, але і також визначити ненадійні контактні з’єднання, так як під навантаженням вони гріються ще більше проводів, тому що мають додаткові перехідними опорами. Саме через це вони в багатьох випадках є «пляшковим горлечком» всієї домашньої або офісної електромережі.

У деяких випадках діагностика проводки за допомогою тепловізора використовується для визначення місця проходження кабелю, але це багато в чому залежить від глибини пролягання кабелю і, в разі необхідності, електриком будуть застосовані додаткові засоби діагностики за допомогою значно потужніших сканерів і детекторів електропроводки.

тепловизионная діагностика електропроводки.Корисним метод діагностики електропроводки за допомогою тепловізора буде також під час перевірки якості монтажу системи теплої підлоги.Завдяки тепловізора можна буде переглянути абсолютно всі з’єднання нагрівального кабелю, що дозволить виключити можливі дефекти неякісного монтажу і, в разі виявлення таких, зробити негайне їх локальне усунення.

Звертайтеся до нас і швидко і якісно проведемо тепловізійну діагностику Вашої електропроводки і усунемо всі виявлені дефекти!