Монтаж охоронних та пожежних систем сигналізацій

Монтаж охоронних та пожежних систем сигналізаційСистеми охоронної та пожежної сигналізації давно стали невід’ємною частиною нашого побуту, в силу того, що саме вони є сполучною ланкою між об’єктом, що охороняється і службами екстреної допомоги здатними запобігти несанкціоноване проникнення, або пожежа на даному об’єкті, будь це квартира, котедж або офісне приміщення.

В сьогоднішнє неспокійний час досить актуальною послугою є монтаж охоронних сигналізацій . Принцип їх дії нехитрий: Ви просто закриваєте приміщення і включаєте сигналізацію за допомогою спеціального пульта управління. Далі, при кожній спробі несанкціонованого проникнення, сигнал сигналізації буде надходити в охоронні структури, які зможуть оперативно прибути на місце ситуації і запобігти розкраданню Вашого майна. У разі ж вибору більш простого і доступного варіанту охоронної системи – дзвінок буде надходити на Ваш мобільний телефон. Сучасні охоронні сигналізації забезпечені датчиками руху, відкриття дверей і розбиттям скла. За бажанням замовника до подібних сигналізацій може бути підключена сирена.

Досить часто надходять заявки на установку систем пожежної сигналізації. Як Ви, напевно, знаєте, найбільш частою причиною пожеж, як у житлових, так і нежитлових приміщеннях є короткі замикання і загоряння проводки. Пожежна сигналізація являє собою технічний комплекс, в основі якого лежать датчики, що реагують на дим. Тобто, як тільки хоча-б один з датчиків «відчує» недобре, в найближчу пожежну частину моментально надійде сигнал тривоги, і прибуття пожежників не змусить довго чекати. Завдяки системам пожежної сигналізації вдається запобігти фатальні наслідки безлічі загорянь, ліквідувавши їх на самій початковій стадії.

Монтаж систем охоронної та пожежної сигналізації має свої тонкощі і особливості, тому підбираючи майстрів для виконання такого важливого ділянки роботи, важливо звертатися до професіоналів, що має багатий досвід в даному напрямку, оскільки в разі помилок під час монтажу та підключення, питання Вашої безпеки стає під загрозу .

Варто відзначити, що наявність систем пожежної сигналізації на деяких об’єктах, наприклад, таких, як: навчальні заклади, готелі, клініки є обов’язковою вимогою, яке строго контролюється пожежною інспекцією.

Довіряйте свою безпеку професіоналам!