Пошук обривів і замикань

Пошук обривів і замиканьУ вашій квартирі погасло світло, або ж перестало працювати відразу кілька розеток або точок освітлення? Досить поширеними поломками електромереж як квартир, так і будь-яких інших об’єктів є обриви електропроводки і її короткі замикання.

Обриви проводки трапляються в силу абсолютно різних причин – механічні пошкодження електричного кабелю внаслідок виконання будь-яких технічних робіт, надмірне перевантаження, що призводить до перегорання кабелю і ряд інших причин. Але слідство подібних обривів завжди одне – непрацююча електрична мережа або знеструмлення конкретного її ділянки і усунути таку несправність під силу тільки кваліфікованим електриком, в арсеналі якого є спеціалізований технічний інструментарій для пошуку обривів електропроводки.

Не менш частими явищами є короткі замикання . Таке замикання відбувається тоді, коли дві точки одного електричного кола, що мають різні потенціали стикаються один з одним. Це призводить до спрацьовування захисних автоматів і повного знеструмлення електромережі.

Крім того, зустрічаються ситуації, коли відбувається витік на землю, внаслідок чого значна частина електроенергії марно «відлітає на вітер».

З усіма перерахованими вище проблемами здатна впоратися наша кваліфікована команда електриків, за допомогою застосування спеціалізованих технічних засобів, таких як детектори, сканери електропроводки і трасошукачі.

У своїй роботі, під час пошуку обриву проводу в Києві ми використовуємо тільки найкраще обладнання відомих світових виробників. Назвемо лише малу частину нашого арсеналу:

  • пошукової прилад для виявлення проводів Laserliner CableTracer Pro;
  • високоточний кабельний детектор обривів Greenlee CS-8000 Circuit Seeker;
  • кабелешукач Fluke 2042;
  • трасошукач-дефектоскоп Amprobe AT-7030;
  • тепловізор FLIR С2 і FLIR E8;
  • рефлектометр Megger TDR 1000 | 3P Локатор пошкодження кабелю.
  • рефлектометр USB-TY -1000 TDR Locator пошкодження кабелю.

Пошук пошкодження кабелюЗавдяки подібному цифровому обладнанню, час пошуку проблемних ділянок електропроводки значно скорочується, а точність пошукових робіт підвищується настільки, що дозволяє в подальшому усунути проблему, зробивши лише локальне розтин стіни або перекриття, не зачіпаючи сусідні з проблемним місцем ділянки і тим самим – майже не псуючи Вам ремонт.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте гарантію оперативного і якісного усунення Ваших проблем з електропроводкою без значних руйнувань стін і перекриттів.