Монтаж, ремонт і обслуговування СКС

Монтаж і обслуговування комп'ютерних мереж (СКС)Практично для будь-якої організації важко переоцінити важливість безперебійної роботи комп’ютерної мережі. Обриви, падіння швидкості, зависання активного обладнання, може істотно уповільнити, а іноді і повністю паралізувати роботу, як окремих співробітників, так і всього підприємства в цілому. Найчастіше доводиться стикатися з результатами не кваліфікованого або не якісне побудови СКС.Здавалося б, витрачені значні кошти на матеріали та обладнання, а результат, м’яко кажучи, далекий від очікуваного. Ще частіше зустрічаються несправності викликані халатністю в обслуговуванні і експлуатації, а саме неякісно, ​​а іноді неграмотно встановлені конектори, помилки в комутації, так звана петля, і безліч інших на перший погляд незначних помилок, що тягнуть за собою від критичного падіння швидкості, до повної зупинки роботи мережі.

Наші інженери мають багаторічний досвід як проектування та монтажу СКС, так і виявлення найскладніших, і часом здавалося б прихованих несправностей.

Основоположним в побудові СКС, безумовно є проектування, ми завжди враховуємо не тільки вартість, простоту, і найкоротші терміни виконання, а й вплив інших комунікацій, можливе подальше розширення мережі, установку стороннього обладнання, силові мережі, вентиляційні системи, і безліч нюансів, які можуть вплинути на подальшу експлуатацію СКС.

Монтаж проводиться висококваліфікованими, уважними, і відповідальними фахівцями, з урахуванням всіх стандартів і правил, з використанням найсучасніших інструментів. Після монтажу проводиться перевірка всіх портів на відповідність заявленим параметрам.

Ми безумовно зможемо розширити вже існуючу мережу, враховуючи всі нюанси і побажання, без зупинки робочих сегментів.

Монтаж СКСУ разі необхідності, продіагностувати, провести ревізію, промаркувати, усунути несправності, замінити пошкоджені сегменти, ми безумовно допоможемо і в цьому. Використовуючи найсучасніші високотехнологічні прилади та інструменти, наші фахівці оперативно і якісно виявлять і усунуть будь-які несправності в ваших СКС.