Монтаж супутникового і ефірного телебачення

Монтаж супутникового і ефірного телебаченняСьогодні складно уявити собі сучасний будинок без телебачення, адже саме воно є джерелом цінної інформації і незамінним центром розваг.Як відомо, телебачення буває супутниковим та ефірним. Кожне з них має свої особливості і нюанси підключення.

Монтаж супутникового телебачення примітний тим, що включає в себе кілька етапів проведення монтажних робіт, серед яких:

  • підбір найбільш оптимального місця для установки і безпосередній монтаж тарілки для прийому супутникового телебачення;
  • прокладка кабелю від тарілки до ресивера;
  • настройка ресивера на декодування супутникових каналів.

Найбільш важливим моментом у перерахованому списку є правильний вибір місця для монтажу супутникової тарілки, оскільки від успішності розташування оного залежить якість прийому супутникового телесигналу, тому подібні роботи завжди краще довірити професіоналам своєї справи.

Основними перевагами супутникового телевізійного мовлення перед ефірним сигналом:

  • можливість прийому сигналу практично в будь-якому місці, де є можливість монтажу супутникової тарілки;
  • висока якість зображення, оскільки багато каналів транслюються у високій роздільній здатності;
  • чудову якість звуку;
  • дуже широкий вибір різних за тематикою телеканалів з усього світу на різних мовах.

Як показує практика, монтаж цифрового супутникового телебачення є особливо актуальним в тих місцях, де вибір наземного кабельного телемовлення дуже малий, або відсутній взагалі – в селищах міського типу, приватному секторі міста і т.п.

Монтаж ефірного телебачення також має ряд особливостей, хоч і на перший погляд здається таким простим. Під час проведення монтажних робіт може знадобитися свердління щільних бетонних перекриттів з метою послідовної прокладки антенного кабелю, що буде досить складно зробити без потужного перфоратора. Також важливим моментом є правильна обжимка конекторів і підключення спліттеров. Антенний кабель, як правило, досить тонкий і малопомітний, але при бажанні його можна пустити по спеціальному короба, разом з іншими слабкострумовими комунікаціями, такими як, наприклад, телефон.

Наші професійні монтажники завжди готові зробити підключення як супутникового, так і аналогового телебачення на абсолютно будь-якому об’єкті.