Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботиЯкісний електромонтаж – це не стільки грамотно і зручно зроблена електрифікація Вашого будинку або підприємства, скільки забезпечення умов безпечного перебування в цьому приміщенні, оскільки найбільш частою причиною побутових пожеж є саме проблемна електрика.

Наш колектив професійних електриків надає повний спектр електромонтажних послуг, як фізичним особам, так і для підприємств усіх форм власності.

Електромонтажні роботи проводиться на таких об’єктах, як: квартири, котеджі, офіси, державні установи, виробничі підприємства.

Проведення електромонтажних робіт може знадобитися Вам у двох випадках: первісна електрифікація або ремонт існуючої електромережі. Ми готові виконати всі види робіт по електромонтажу практично будь-якого рівня складності на абсолютно будь-якому об’єкті, будь це квартира, дерев’яний зруб, медична клініка або дитячий сад.

Прикладами типових електромонтажних робіт можуть бути:

  • прокладка електропроводки;
  • монтаж електричних точок (розеток, вимикачів);
  • демонтаж старих електричних точок з подальшою їх заміною на нові (установка євророзеток);
  • монтаж елементів освітлення – підключення люстр, точкових світильників і т.п .;
  • установка автоматичних захисних вимикачів;
  • монтаж щита електричного розподілу;
  • проведення ремонту існуючих електромереж будь-якого рівня складності.

електромонтажБезумовно, електромонтаж для кожного окремо взятого об’єкта має свої особливості і тонкощі. Наприклад, при проведенні електромонтажних робіт в дерев’яному зрубі необхідно враховувати деформації дерева, які неминуче утворюються з часом. А зробити це може тільки справді професійний електрик, який знайомий з усіма нюансами електромонтажу «хрущовок», «сталінок» і новобудов різних типів. І це не кажучи вже про офіси і виробничих цехах, в яких обов’язково є величезна кількість різної техніки, особливості функціонування якої обов’язково потрібно враховувати при проведенні робіт електромонтажу.

Замовляючи проведення електромонтажних робіт у нас, Ви зможете бути впевнені в якості всього спектра виконаних робіт, оскільки всі наші електрики – справжні професіонали, які мають за плечима багато років досвіду в цій галузі. Крім того, на всі проведені роботи в обов’язковому порядку надається гарантія.

Звертайтеся до нас і наші фахівці швидко і якісно вирішать всі Ваші проблеми по електриці!