Діагностика електропроводки

Діагностика електропроводкиДіагностика проводки – це її перевірка на предмет цілісності і здатності витримувати необхідний для даного конкретного випадку рівень навантажень. Як правило, послугою подібної цікавляться власники квартир і котеджів, які планують проведення ремонту, можливо, капітального. Це потрібно для того, щоб в наслідок, коли буде проведено весь спектр внутрішніх робіт в приміщенні, не поставало питання про можливе ремонті або заміні електропроводки тільки тому, що вчасно не була проведена діагностика її стану досвідченим електромонтажником.

Наслідки не проведеної вчасно діагностики електропроводки можуть бути досить сумні: коли ремонт у приміщенні буде закінчений, в разі виходу з ладу проводки може знадобитися локальне розтин бетонних перекриттів або ж, що ще гірше – штроблення стін з метою повної або часткової заміни електропроводки в будинку. Досить неприємна ситуація, чи не так? Щоб уникнути подібного роду проблем, все що необхідно – це всього лише провести якісну діагностику електропроводки перед проведенням оздоблювальних робіт в приміщенні.

Для проведення діагностики та перевірки електропроводки зовсім не обов’язково, та й зовсім не потрібно виробляти якесь розтин стін. Сучасне пошукове обладнання, яке є в арсеналі воістину професійних електриків, дозволяє дистанційно виявити абсолютно всі можливі проблеми з електропроводкою і усунути їх ще до проведення оздоблювальних робіт в приміщенні.

Під час проведення діагностики електропроводки електрик:

  • зробить пошук прихованої електропроводки;
  • перевірить відповідність перетину кабелю щодо споживаної потужності електроприладів, питомих ним.
  • знайде і усуне причину спрацювання захисної автоматики УЗО;
  • зробить пошук обривів електропроводки;
  • виявить місце короткого замикання;
  • здійснить пошук місць витоків електроенергії;
  • дасть кваліфіковані поради щодо усунення виявлених у ході пошукових заходів несправностей.

Будьте обережні! Не намагайтеся самостійно провести діагностику електропроводки в своїй квартирі або приватному будинку. Подібні маніпуляції, проведені своїми руками часто чреваті можливостями загорянь електропроводки та іншими неприємностями.

Завжди довіряйте подібні операції тільки висококваліфікованим електрикам!