Монтаж блискавкозахисту

Монтаж блискавкозахистуБез надійної блискавкозахисту сьогодні не обходиться жодне сучасне приміщення, будь це багатоповерховий житловий будинок, котедж, офіс або складське приміщення. За статистикою МНС, кожне 7 загоряння за межами міст відбувається внаслідок попадання блискавки і часто призводить до людських жертв або псування майна. Тому, якісно зроблений громовідвід виступатиме запорукою Вашого спокою і безпеки життя, здоров’я і матеріальних цінностей.

Без певного «багажу» знань і навичок просто неможливо зробити громовідвід своїми руками.Адже електрик, який прибув на об’єкт з метою монтажу грозозахисту в обов’язковому порядку повинен виконати такі пункти, як:

  • розробка робочого проекту блискавкозахисту;
  • складання кошторису і закупівля всіх необхідних витратних матеріалів та обладнання;
  • виконання земляних і висотних монтажних робіт;
  • проведення пусконалагоджувальних робіт і введення системи захисту від блискавки в експлуатацію.

Конструктивно громовідвід складається з блискавкоприймача, струмовідводу і заземлення. На даху будівлі встановлюється приймач блискавки, який являє собою металевий стрижень, трос або мережу з електропровідного матеріалу. Монтується блисковкоприймач на найвищій точці будівлі. Важливим елементом будь-якої блискавкозахисту є саме заземлення. Воно може бути виконане як за допомогою оцинкованих, так і засобами обмідненої електродів. Перший варіант є більш бюджетним, другий – досить надійним і якісним, однак більш дорогим. Монтаж заземлення дуже схожий з роботами по монтажу контуру заземлення. Згідно з нормами, контур системи захисту від блискавки повинен з’єднуватися із загальним заземлюючим контуром будинку або будівлі.

За своєю конструкцією блискавкозахист може бути тросової, штирьовий або сітчастою.Обраний тип буде залежати від матеріалу покрівлі будівлі, і підбиратися електриком індивідуально для кожного конкретного випадку.

Наш колектив професійних електриків вже протягом багатьох років надає послуги з монтажу блискавкозахисту в Києві та Київській області. Вся виконана робота обов’язково буде відповідати стандартам ДСТУ Б В.2.5-38: 2008 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».

Просто зателефонуйте нам зараз, і ми безкоштовно надамо Вам кваліфіковану консультацію з питань установки громовідводу, а також озвучимо вартість і терміни всіх виконуваних робіт!