Монтаж електричних теплих підлог

Монтаж електричних теплих підлогЕлектрична тепла підлога здавна став необхідним елементом практично кожного приватного будинку, котеджу, або навіть квартири в багатоповерхівці. Звичайно, тепла підлога практично ніколи не буває єдиним джерелом опалення в будівлі, проте його наявність в таких приміщеннях, як ванні, дитячі кімнати, спальні, часто є необхідним в силу того, що централізована система опалення просто не справляється зі своїм завданням повною мірою у час сильних морозів за вікном.

Монтаж теплої підлоги – операція зі своїми труднощами і особливостями, яка повинна виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Оскільки, в основі електричної теплої підлоги можуть лежати як нагрівальний мати, так і одне або двожильний нагрівальний кабель, процес монтажних робіт буде дещо відрізнятися, і це також необхідно враховувати. В цілому, установка електричної теплої підлоги зводиться до таких основних етапів:

  • твір точного розрахунку необхідної площі і потужності нагрівальних елементів;
  • підготовка робочої поверхні підлоги для укладання нагрівального кабелю або матів;
  • проведення електромонтажних робіт, монтаж елементів управління теплою підлогою – терморегуляторів;
  • введення системи в експлуатацію та перевірка працездатності всіх складових елементів.

Теплі підлоги електричного типу можуть бути встановлені під такі наповнити покриття, як керамічна плитка, ламінат, лінолеум, паркетна дошка та ін. Проте, небажаним є використання матеріалів покриттів, що перешкоджають проникненню тепла, таких як пробка або товсті килими. Подібні матеріали мають низьку теплопровідність і значно знижують ефективність розподілу тепла всередині приміщення. Вибрати тип нагрівального елементу для теплої підлоги досить просто: для монтажу в бетонну стяжку підійде гріючий кабель, для укладання в шар клею під плиткою – нагрівальний мат, а для постілке під ламінат або лінолеум – плівковий інфрачервоний тепла підлога.

Важливим, з точки зору електричної і пожежної безпеки є правильність і якість приєднання контактів, тому установку теплої підлоги завжди краще довіряти тільки професіоналам.

Просто зателефонуйте нам зараз, і кваліфікований електрик проконсультує Вас з усіх питань і безкоштовно зробить розрахунок теплої підлоги для Вашого приміщення!