Електромонтажні роботи на комерційних об’єктах

Електромонтажні роботи на комерційних об'єктахПрокладка і ремонт електромереж – послуга, яка затребувана завжди і на будь-яких об’єктах, в тому числі і таких комерційних об’єктах, як офіси, торгові приміщення, склади, кафе, ресторани та інші.

Ми надаємо послуги, як первинної електрифікації таких об’єктів, так і ремонтуємо вже існуючих в них електромережі.

Первинні електромонтажні роботи «під ключ» включають в себе наступні етапи:

  1. Розробка проекту електрифікації об’єкта та затвердження його у відповідних інстанціях.
  2. Прокладка підвідного електрокабелю та його розводка по об’єкту.
  3. Монтаж ввідно-розподільчих щитів та пристроїв захисної автоматики.
  4. Установка розеток, вимикачів, елементів освітлення.
  5. Тестування електромережі та здача проекту замовнику.

При виконанні робіт по первинній електрифікації ми завжди враховуємо особливості дизайну інтер’єру та побажання замовника, але при цьому працюємо строго відповідно до нормативів з електромонтажу та електрифікації будівель. Тому, Ви завжди можете бути спокійні і не переживати на рахунок того, що будь-яка інстанція матиме до Вас питання по частині електро-і пожежної безпеки.

Наш професійний колектив електромонтажників володіє багатим досвідом проведення подібного роду робіт на різних комерційних об’єктах міста Києва та області . Всі роботи ми завжди намагаємося виконати в максимально короткий термін, але при цьому – ніяк не на шкоду якості, оскільки у всіх наших фахівців за плечима є 20 і більше років досвіду роботи електриком.

Крім електрифікації Вашого комерційного об’єкта, ми відразу ж можемо виконати і весь спектр слабкострумових робіт, таких, як, наприклад, монтаж пожежної сигналізації, системи відеоспостереження, установка супутникового телебачення.

Електромонтажні роботи на комерційних об'єктахУ своїй практиці наші фахівці використовують найкращі інструменти та обладнання від відомих світових виробників електроінструменту. Наприклад, в разі виконання ремонтних робіт по усуненню обриву електропроводки, абсолютно не потрібно псувати інтер’єр, виробляючи розтин бетонної стіни – завдяки сучасному цифровому обладнанню будь обрив може бути виявлений дистанційно, а ремонт проведено посредствам локального розтину проблемної ділянки.

Довіряйте свій об’єкт істинним професіоналам!